AQUA BELLA Su Arıtma Cihazları

Evsel, endüstriyel ve tesisat tipi su arıtma cihazları alanında uzman kadrosu ile hizmet veren AQUABELLA siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat destek sunmaktadır.

Neden AQUA BELLA?

AQUA BELLA Su Arıtma Sistemleri İstanbul Pendik'de 1998 yılında kurulmuş olup ilk etapta yurt dışından su arıtma cihazı getirmektedir. Daha sonra 2005 yılında kurucularımız ve dış bağlantılarımız ile su arıtma sistemleri imalatı girişiminde bulunmuştur. TÜRKİYE genelinde yaygın bayilik ağı ile ülkemizde ilk yerli su arıtma üreticisi ünvanına sahiptir. İstanbul pendik su arıtma olarak perakende sektöründe hem kaliteli hemde ekonomik ürünlerin satışına başlamıştır.

Nasıl destek alırım?

Sitemizde sizler için müşteri destek sistemi oluşturduk. Yaşayacağınız en ufak sorunda ya da bilgi eksikliğinde destek sistemi üzerinden yardım alabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz ya da bizleri arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. İletişim numaralarından mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Gaziemir/İzmir'de bulunan mağazamızı ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Ayrıca alternatif olarak bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz.

AQUA TURCO SU ARITMA CİHAZLARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İletişim No: 0216 392 81 24
WhatsApp: 0532 542 81 24
E-posta: [email protected]
Adres: Esenyalı Fatih Mh. İmamı Azam Cd. No:21/B Pendik / İstanbul
Destek Sayfası https://www.aquabella.com.tr/iletisim

Nasıl destek alırım?

Sitemizde tüm marka ve modelleri göremeyebilirsiniz. Müşterilerimize sunacağımız ürünleri belirlerken müşterilerimizin yapmış olduğu olumlu veya olumsuz geri bildirimleri önemsiyoruz. Sorun çıkaran ve müşteri memnuniyeti sağlamayan ürünleri satış listemizden çıkartıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR