TUZ TANKLARI

5/5 (1 yorum) Yorum Yap
450,00TL
Stok Durumu:
500
Ürün Kodu:
TUZTANK
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

Su Yumuşatma Cihazı Tuz Tankı; suda bulunan kireci, çamuru kir ve pası arıtmak amacıyla kullanılır. Ürünlerimiz AQUA BELLA güvencesiyle satılmakta olup 2 çeşittir, yerli üretim ve ithal üretim olmak üzere sınıflandırılmıştır. Endüstriyel su yumuşatma cihazı tuz tankı ile hem kaliteli hem de güvenilir su elde edebilirsiniz. Ürünlerimize ait fiyatlandırmaya 0850 302 27 82 numaradan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizde kdv ve nakliye firmamıza ait değildir.

Su yumuşatma cihazı tuz tankı nedir?

Su yumuşatma cihazlarındaki tuz tankı suyu yumuşatmak ve kireç arıtmak amacıyla kullanılmaktadır.

Su yumuşatma cihazı tuz tankı fiyatı ne kadar?

Su yumuşatma cihazı fiyatları ortalama 490-20500 TL'den arasında değişmektedir..

Su yumuşatma cihazları tuz tankı ne işe yarar?

Özellikle kuyu suyu arıtma sistemlerinde kullanılan tuzu depolamak amacıyla tuz tankı kullanılmaktadır.

En iyi su yumuşatma cihazı tuz tankı hangisi?

Dünyanın en iyi su yumuşatma cihazı tuz tankı AQUA BELLA, AQUA Live ve Spring Forte markalı ürünlerdir.

Su yumuşatma cihazı tuz tankı Nasıl kullanılır?

Yarı sanayi tipi su yumuşatma cihazı tuz tankı sağlıklı suyu arıtmak amacıyla kullanılan tuzu depolamak amacıyla kullanılmaktadır

.


su yumuşatma cihazı tuz tankı

su yumuşatma cihazı tuz tankı fiyatı

su yumuşatma cihazı tuz tankı fiyatı

tuz tankı fiyatı, tuz tankı satın al

tuz tankı fiyatları

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi