• OLTREMARE RO 2540 LOW2 Membran

OLTREMARE RO 2540 LOW2 Membran

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
2.150,00TL 1.900,00TL
Stok Durumu:
20
Ürün Kodu:
40.06.641
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

Oltremare sürekli olarak üstün ürün suyu kalitesi sağlayan yüksek kalitedeki membran elementleri nin serisini tüm çeşitleriyle sunmaktadır KAPASİTE (m3/gün ) - 2,1 GİDERİM - 99,4% :

OLTREMARE, özellikle suyun her çeşidini arıtmak için su arıtımı için yüksek kaliteli elementlerin tam bir setini sunar ve çok çeşitli düşük enerjili ticari uygulamalar için uygundur. Filtrasyonun farklı türleri, mikrofiltrasyon (MF), ultrafiltrasyon (UF), nanofiltrasyon (NF) ve ters ozmoz (RO) ile ilgilidir. Bu dört kategori, elemanın gözenek boyutu ile muamele edilecek sıvının fiziksel-kimyasal özellikleri arasındaki kombinasyona bağlı olarak filtreleme derecesine göre bölünür.

Buna ek olarak, içme suyu pazarlarında küçük bitkiler için enerji tasarrufu sağlayan ters ozmoz unsurları ve elementleri sunuyoruz, böylece müşteri ihtiyaçlarına tutarlı bir performans sergileyen üstün ürün suyunu sunuyoruz. Yerleşim yeri kullanım sistemleri üreticileri bile Oltremare'ye, en üst seviyedeki su saflığı ve sorunsuz performans sunmak için güveniyorlar.

Yüksek performans oranı ve kimyasal direnci nedeniyle, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. İçme suyu, endüstriyel su, ilaç suyu, atık su arıtımı ve gıda ve / veya ilaç konsantrasyonu üretiminde kullanılır.

Oltremare, pazarın daha da büyük bir talebini karşılamamızı sağlayan küçük miktarlarda ve seri üretime yönelik 'ısmarlama' modül geliştirme ve üretme kabiliyetine sahiptir.
Üretim tesisinin otomatik makineleri OLTREMARE'e, müşterinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre spesifik hammaddeler kullanarak belirli performans ve dirençle, standart dışı uzunluk ve çapa sahip elemanlar üretmesini sağlar.
Ayrıca Oltremare Membranes İtalyan markası olan bir ürünümüzdür.

Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, membran için ortalama değişim süresi 2 yıldır.

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi