Sebilli Su Arıtma Cihazı LG Membranlı Membran Markalı Arıtmalı Su Sebili

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap

Seçenekler:

3.799,00TL 3.149,00TL
Stok Durumu:
10
Ürün Kodu:
LG-WHITE
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

5 Aşamalı Su Arıtma Sebili, Sıcak ve Soğuk Su Depoları Ayrıdır.

(Bu Üründe Özel Fiyat Bulunmaktadır TÜRKİYE'nin En Uygun Su Arıtma Cihazı Satan İnternet Mağazasıyız. Kendimiz Üretip Kendimiz Satıyoruz.! Fabrikadan Direk Halka Satış Yapıyoruz! Aracıları Ortadan Kaldırıyoruz!)


BİZİMLE İLETİŞİM KURARAK SİPARİŞ VERMENİZİ TAVSİYE EDERİZ. .(0532 542 81 24)

Not: Ürün Etiketlerinde Üretici, İthalatçı Firmalar Değişiklik Yapabilmektedir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Resimler Temsili Olabilir…


ÜRÜN ARITMA CİHAZ     AŞAMALIDIR.

1. AŞAMA :  5 Mikron Sediment

İlk Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Sediment Tortu Filtresi Sıkıştırılmış Kağıt Gibi Bir Yapısı Vardır. Sudaki Çözülmemiş Partikülller, Kir, Tortu, Kum Arıtımının Kabası Sağlanmış Olur.

2. AŞAMA  :  Aktif Granül Karbon (GAC) Filtre – BLOK Filtre

İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar,Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. Bu Filtre Aktive Edilmiş Karbondan Oluşmaktadır Ve Klorun, Koku, Organik Kirleticiler, Böcek İlaçları Ve Koku İle Tadı Etkileyen Kimyasallardan Arındırma Amaçlıdır.

3. AŞAMA      :  1 Mikron Sediment

İkinci Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Bu Filtre Yerine GAC Karbonda Kullanılabilir.

4. AŞAMA       Membran Filtre

Esas İşi Yapan Ve Suyu Arıtan Filtre Budur Diyebiliriz.  Sudaki Sert Su Kontaminantlarını Ortadan Kaldırır: Arsenik, Kurşun, Bakır, Baryum, Krom, Cıva, Sodyum, Kadmiyum, Florür, Nitrit, ve Selenyum, Bakteri Ve Virüsleri Atık Bölümünden Dışarı Atar %100 Güvenli İçme Suyu Sağlar.

5. AŞAMA :  Son Post Karbon Filtre

Membran Filtrede Arıtılan Su, Saflığa Yakın Derecede Olduğundan İçim Olarak Ham Gelecektir. Bu Yüzden Tadı Daha Çok Beğenilecek Hale Getirmek İçin Post Karbon Filtre Kullanılır.


SU ARITMA CİHAZI FİLTRESİ VE DEĞİŞİMİ?

İlk 3 Aşama Filtre  (5 Mikron-1 Mikron-Blok & GAC Karbon)  Değişimi 6 Ayı Geçmemelidir.    
Membran Filtre    Değişimi İçin 2 Yıl Beklenebilir.

Post(Son) Karbon Filtre    Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur.   
Mineral Filtre   Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur   
Alkalin Ph Filtresi    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   
4’lü Mineral Filtre    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   

 


• 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre

• 12” Inline GAC Karbon Kartuş Filtre (UDF)

• 12” Inline Blok Karbon Filtre (CTO)

• 10” Inline Coconat Post Karbon Filtre

• 80GPD PALLAS Membran

• Daewoo Kompresör

• Otomatik Shut-Off Valf

• Soğuk Su Tankı: 3,1 Litre

• Sıcak Su Tankı: 2 Litre (Anlık Sıcak Su 0,5 Lt)

• 60 PSI Basınç DüşürücüSIKÇA SORULAR 

1-)  Su Arıtma Cihazı Montaj Ve Kurulumu İl Ve İlçelere Göre Değişiklik Göstermektedir.Ortalama 50 İla 75 Tl Arasında Olmaktadır. Dilerseniz Montajı Kolay Kurulum Kendiniz Video İzleyerek Kolayca Yapabilirsiniz. Bu Durum Garanti Kapsamında Bir Değişiklik Oluşturmamaktadır.

2-) Sayın Müşterilerimiz Ücretsiz Kargo İle Gönderimi Yapılan Ürünlerle İlgili Bazen Kargo Firmasından Kaynaklanan Hatadan Dolayı Kargo Ücretini Siz Değerli Müşterilerimizden Talep Edebilmektedirler. Bu Durum Karşısında Kesinlikle Kargo Teslim Almayınız. Bize Bilgilendirme Yaptığınız Anda Kargo Şirketi İle İrtibata Geçerek Bu Durumu Düzeltebiliriz. 

3-) Kargo Esnasında Hasar Görmüş Ürünleri Teslim Almayınız. Kargo Teslim Tutanağı Tutarak Geri Gönderimini Sağlayınız.

4-) Ürünlerimizi Beğenmediğiniz Takdirde Veya Farklı Bir Durum Karşısında    Ürün Ambalajını Açmadan  Koşulsuz İade Edebilirsiniz.

5-) Ürünlerimizin Tamamı Sıfır Olup Kullanılmış Ürün Satmamaktayız. Bazen İthalatçı Veya İmalatçı Firmalar Ürün Ambalajlarında Değişiklik Yapabilmektedirler. Bu Ürünün Kalitesinin Veya Ürünün Markasının Farklı Olduğu Anlamına Gelmez.  Bu Durumun Bizden Kaynaklanmadığını Bilmenizi İsteriz. 

6-) Sayın Müşterilerimiz Bazen Yoğunluktan Dolayı Mesajlara Geç Cevap Verilebilmektedir. Ürünlerin Altında Yazan İletişim Bilgilerimizle Bize Daha Hızlı Ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi