• LG Membranlı Silver Sebilli Su Arıtma Cihazı Elysium

LG Membranlı Silver Sebilli Su Arıtma Cihazı Elysium

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
3.670,00TL 3.449,00TL
Stok Durumu:
6
Ürün Kodu:
5A-LSS07GRİ
Marka:
Aquagreen Su Arıtma
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi 0850 304 27 40 (ücretsiz hat) - 0535 384 57 55 numaralı telefonlardan bizi arayın. 

AQUA BELLA Su arıtma cihazları güvencesi ile sizde kaliteli arıtmalı su sebili ihtiyacınızı karşılayın. Bu ürün LG Ghem filtre sistemi ile üretilmiş olup AQUA markası ile satılmaktadır. Sektörün en uygun fiyatlı sebilli su arıtma cihazı firmamız tarafından satılmaktadır. Kullanmış olduğumuz filtre sistemimiz ve kaliteli hizmet politikamız ile sizde sağlıklı ve garantili sebilli su arıtma cihazı sahibi olun. Üstelik web sitemizde 3D güvenlik sertifikamız ile gönül rahatlığı ile kredi kartınız ile 12 taksit satın alabilirsiniz.

10 Yıl Resmi Garantili Olup TÜRKİYE'nin Her Bölgesinde Servisimiz Bulunmaktadır! Yetkili servislerimiz ile ücretsiz kurulum hizmetimiz bulunmaktadır. 0850 304 27 40 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ürünümüzde 7 aşamalı mineral ve alkali dengeleyici özel pH filtrelerimiz bulunmaktadır. %100 doğal mineralli ve alkalin su elde edebilirsiniz. LG kalitesi ve AQUA güvencesi ile bu ürün tam sizlik.  Ürünümüzde tüm TÜRKİYE genelince ücretsiz aynı gün kargo imkanımız bulunmaktadır.

Sipariş vermeden önce çağrı merkezimizi arayarak ürünümüz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünümüzde NSF ve Water Quality kalite sertifikalarımız bulunmaktadır.


Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi