• AQUA BELLA LG Membranlı Smart Lite Arıtmalı Su Sebili

AQUA BELLA LG Membranlı Smart Lite Arıtmalı Su Sebili

5/5 (1 yorum) Yorum Yap
3.200,00TL 2.599,00TL
Stok Durumu:
19
Ürün Kodu:
LGSMART
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

arıtmalı su sebili, arıtmalı su sebili fiyatları, arıtmalı su sebili yorum, arıtmalı su sebili modelleri, arıtmalı su sebili tavsiye, lg arıtmalı su sebili, lg arıtmalı su sebili fiyatı, arıtmalı su sebili fiyat,

AQUA BELLA LG Smart Arıtmalı Su Sebili

Ev veya iş yerlerinde kullanılan arıtmalı su sebili ile sizde sağlıklı su elde edebilirsiniz üstelik hem sıcak hem soğuk. Şık görünüm ve en uygun fiyat garantisi ile ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez tercihidir.

Su arıtma cihazı kullanmamanın sağlık, ekonomi ve konfor olmak üzere üç açıdan sonucu vardır. Ofis tipi arıtmalı su sebili konusunda detaylı bilgi ve tüm talepleriniz için 0850 302 27 82 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Ürünümüz sıcak ve soğuk olarak kullanılabilir, sizde bu denli kaliteli bir ürüne sahip olabilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ
    Reverse Osmosis ( Pompasız)
    Günlük Kapasite 300 Lt
    10 Aşamalı Su Arıtma
    Şık ve Kompakt Tasarım
    Sıcak Soğuk Ayaralanabilir
    5 Lt Dahili Depo (3,2 Lt Soğuk - 1,8 Lt Sıcak)
    Kolay Kurulum
    5 YIL Garanti
    Her 6 Ayda Bir Peryodik Bakım
    TEKNİK ÖZELLİKLERİ

    5 Micron inline Sediment Filtre
    1 Micron inline Sediment Filtre
    10" Blok Karbon Filtre
    Aktif Karbon(GAC) Filtre
    75 GPD Filmtec Mebrane
    Hızlı Değiştirilebilir Filtreler
Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi