• AQUA Sebilli Su Arıtma Cihazı Arıtmalı Su Sebili

AQUA Sebilli Su Arıtma Cihazı Arıtmalı Su Sebili

5/5 (1 yorum) Yorum Yap
3.499,00TL 3.149,00TL
Stok Durumu:
9
Ürün Kodu:
LG-SEBIL
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

5 Aşamalı Su Arıtma Sebili, Sıcak ve Soğuk Su Depoları Ayrıdır.

(Bu Üründe Özel Fiyat Bulunmaktadır TÜRKİYE'nin En Uygun Su Arıtma Cihazı Satan İnternet Mağazasıyız. Kendimiz Üretip Kendimiz Satıyoruz.! Fabrikadan Direk Halka Satış Yapıyoruz! Aracıları Ortadan Kaldırıyoruz!)


BİZİMLE İLETİŞİM KURARAK SİPARİŞ VERMENİZİ TAVSİYE EDERİZ..(0535 384 57 55)

Not: Ürün Etiketlerinde Üretici, İthalatçı Firmalar Değişiklik Yapabilmektedir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Resimler Temsili Olabilir…

150 TL ALIŞ VERİŞE ÜCRETSİZ KARGO…

ÜRÜN ARITMA CİHAZ     AŞAMALIDIR.

1. AŞAMA :  5 Mikron Sediment

İlk Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Sediment Tortu Filtresi Sıkıştırılmış Kağıt Gibi Bir Yapısı Vardır. Sudaki Çözülmemiş Partikülller, Kir, Tortu, Kum Arıtımının Kabası Sağlanmış Olur.

2. AŞAMA  :  Aktif Granül Karbon (GAC) Filtre – BLOK Filtre

İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar,Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. Bu Filtre Aktive Edilmiş Karbondan Oluşmaktadır Ve Klorun, Koku, Organik Kirleticiler, Böcek İlaçları Ve Koku İle Tadı Etkileyen Kimyasallardan Arındırma Amaçlıdır.

3. AŞAMA      :  1 Mikron Sediment

İkinci Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Bu Filtre Yerine GAC Karbonda Kullanılabilir.

4. AŞAMA       Membran Filtre

Esas İşi Yapan Ve Suyu Arıtan Filtre Budur Diyebiliriz.  Sudaki Sert Su Kontaminantlarını Ortadan Kaldırır: Arsenik, Kurşun, Bakır, Baryum, Krom, Cıva, Sodyum, Kadmiyum, Florür, Nitrit, ve Selenyum, Bakteri Ve Virüsleri Atık Bölümünden Dışarı Atar %100 Güvenli İçme Suyu Sağlar.

5. AŞAMA :  Son Post Karbon Filtre

Membran Filtrede Arıtılan Su, Saflığa Yakın Derecede Olduğundan İçim Olarak Ham Gelecektir. Bu Yüzden Tadı Daha Çok Beğenilecek Hale Getirmek İçin Post Karbon Filtre Kullanılır.


SU ARITMA CİHAZI FİLTRESİ VE DEĞİŞİMİ?

İlk 3 Aşama Filtre  (5 Mikron-1 Mikron-Blok & GAC Karbon)  Değişimi 6 Ayı Geçmemelidir.    
Membran Filtre    Değişimi İçin 2 Yıl Beklenebilir.

Post(Son) Karbon Filtre    Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur.   
Mineral Filtre   Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur   
Alkalin Ph Filtresi    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   
4’lü Mineral Filtre    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   


Arıtmalı Su Sebili şık ve kusursuz tasarımıyla tüm ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir.
Şebeke suyunu sebil içinde bulunan Reverse Osmosis sistem arıtma sayesinde, sağlıklı İçme suyuna çevirir.
Sıcak soğuk su derecelerini ayarlayabilme imkanı verebilmesi mevcut soğutma kapasitesi 3,1 lt ısıtma kapasitesi 2 lt olması sayesinde sektöründe yenilik ve farklılık meydana getirmiştir.


Saatte 15, günde 360 litre üretim kapasitesi,
Ters Osmos Yöntemi
3,10lt (Soğuk su)
2lt (Sıcak su)
0,5lt (Anlık sıcak su)
Lg filtre teknolojisi kullanılmıştır.
Lg Membran
NSF belgeli
Made in Korea
Yükseklik: 110 cm Genişlik: 27 cm Derinlik: 35 cm


 


Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi