Sebilli Su Arıtma Cihazı Lg Membran Markalı Arıtmalı Su Sebili

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
2.599,00TL
KDV & Kurulum Dahil: 2.599,00TL
Stok Durumu:
10
Ürün Kodu:
LG-WHITE
Üretici:
AQUA BELLA
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit

  • Banka Havalesinde %5 İndirim

aqua bella su arıtma

5 Aşamalı Su Arıtma Sebili, Sıcak ve Soğuk Su Depoları Ayrıdır.

(Bu Üründe Özel Fiyat Bulunmaktadır TÜRKİYE'nin En Uygun Su Arıtma Cihazı Satan İnternet Mağazasıyız. Kendimiz Üretip Kendimiz Satıyoruz.! Fabrikadan Direk Halka Satış Yapıyoruz! Aracıları Ortadan Kaldırıyoruz!)


BİZİMLE İLETİŞİM KURARAK SİPARİŞ VERMENİZİ TAVSİYE EDERİZ..(0535 384 57 55)

Not: Ürün Etiketlerinde Üretici, İthalatçı Firmalar Değişiklik Yapabilmektedir. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz. Resimler Temsili Olabilir…

150 TL ALIŞ VERİŞE ÜCRETSİZ KARGO…

ÜRÜN ARITMA CİHAZ     AŞAMALIDIR.

1. AŞAMA :  5 Mikron Sediment

İlk Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Sediment Tortu Filtresi Sıkıştırılmış Kağıt Gibi Bir Yapısı Vardır. Sudaki Çözülmemiş Partikülller, Kir, Tortu, Kum Arıtımının Kabası Sağlanmış Olur.

2. AŞAMA  :  Aktif Granül Karbon (GAC) Filtre – BLOK Filtre

İlk Aşamadaki Filtreden Geçmiş Klor, Renk, Tat Ve Koku Veren Eriyik Gazlar,Artıklar Ve Organik Maddelerin Arıtımını Sağlar. Bu Filtre Aktive Edilmiş Karbondan Oluşmaktadır Ve Klorun, Koku, Organik Kirleticiler, Böcek İlaçları Ve Koku İle Tadı Etkileyen Kimyasallardan Arındırma Amaçlıdır.

3. AŞAMA      :  1 Mikron Sediment

İkinci Temizlik Aşamaları Gibi Düşünülebilir. Bu Filtre Yerine GAC Karbonda Kullanılabilir.

4. AŞAMA       Membran Filtre

Esas İşi Yapan Ve Suyu Arıtan Filtre Budur Diyebiliriz.  Sudaki Sert Su Kontaminantlarını Ortadan Kaldırır: Arsenik, Kurşun, Bakır, Baryum, Krom, Cıva, Sodyum, Kadmiyum, Florür, Nitrit, ve Selenyum, Bakteri Ve Virüsleri Atık Bölümünden Dışarı Atar %100 Güvenli İçme Suyu Sağlar.

5. AŞAMA :  Son Post Karbon Filtre

Membran Filtrede Arıtılan Su, Saflığa Yakın Derecede Olduğundan İçim Olarak Ham Gelecektir. Bu Yüzden Tadı Daha Çok Beğenilecek Hale Getirmek İçin Post Karbon Filtre Kullanılır.


SU ARITMA CİHAZI FİLTRESİ VE DEĞİŞİMİ?

İlk 3 Aşama Filtre  (5 Mikron-1 Mikron-Blok & GAC Karbon)  Değişimi 6 Ayı Geçmemelidir.    
Membran Filtre    Değişimi İçin 2 Yıl Beklenebilir.

Post(Son) Karbon Filtre    Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur.   
Mineral Filtre   Değişimi İçin 1 Yıl Beklenebilir. Değişim İçin 18 Ay Geçirilmese İyi Olur   
Alkalin Ph Filtresi    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   
4’lü Mineral Filtre    Değişimi 12 – 18 Ay’dır.   

 

SIKÇA SORULAR 

1-)  Su Arıtma Cihazı Montaj Ve Kurulumu İl Ve İlçelere Göre Değişiklik Göstermektedir.Ortalama 50 İla 75 Tl Arasında Olmaktadır. Dilerseniz Montajı Kolay Kurulum Kendiniz Video İzleyerek Kolayca Yapabilirsiniz. Bu Durum Garanti Kapsamında Bir Değişiklik Oluşturmamaktadır.

2-) Sayın Müşterilerimiz Ücretsiz Kargo İle Gönderimi Yapılan Ürünlerle İlgili Bazen Kargo Firmasından Kaynaklanan Hatadan Dolayı Kargo Ücretini Siz Değerli Müşterilerimizden Talep Edebilmektedirler. Bu Durum Karşısında Kesinlikle Kargo Teslim Almayınız. Bize Bilgilendirme Yaptığınız Anda Kargo Şirketi İle İrtibata Geçerek Bu Durumu Düzeltebiliriz. 

3-) Kargo Esnasında Hasar Görmüş Ürünleri Teslim Almayınız. Kargo Teslim Tutanağı Tutarak Geri Gönderimini Sağlayınız.

4-) Ürünlerimizi Beğenmediğiniz Takdirde Veya Farklı Bir Durum Karşısında    Ürün Ambalajını Açmadan  Koşulsuz İade Edebilirsiniz.

5-) Ürünlerimizin Tamamı Sıfır Olup Kullanılmış Ürün Satmamaktayız. Bazen İthalatçı Veya İmalatçı Firmalar Ürün Ambalajlarında Değişiklik Yapabilmektedirler. Bu Ürünün Kalitesinin Veya Ürünün Markasının Farklı Olduğu Anlamına Gelmez.  Bu Durumun Bizden Kaynaklanmadığını Bilmenizi İsteriz. 

6-) Sayın Müşterilerimiz Bazen Yoğunluktan Dolayı Mesajlara Geç Cevap Verilebilmektedir. Ürünlerin Altında Yazan İletişim Bilgilerimizle Bize Daha Hızlı Ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi