• 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
549,00TL
Stok Durumu:
1
Ürün Kodu:
344025
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

doktor tavsiyeli su arıtma cihazınsf sertifikalı su arıtma

5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Ürün Özelikleri:


1.Açık Kasa Pompalı Su Arıtma Cihazı
2.10 inch Kartuş Filtre Sistemi
3.12 Litre Tank Kapasiteli
4.Günlük 300 Lt Su Üretimi
5.75 GPD Membran Filtre USA
6.10? Housing Sistem 6 Aşamalı
7.NSF Onaylı Krom Musluk Yıldız Musluk
8.Akım Kısıtlayıc Flow 350 CC
9.Sistem Bağlantısı İçin 4 Renk Hortum Sistemi
11.Dört Yönlü Şato Valf
12.10? Housing Anahtarı
13.Sistem Montaj Ekipmanları tam

Ürün Açıklaması 

1.Kademe: 5 mikron Sediment filtre; Gözle görülebilen tüm kiri, pası ve kum parçacıklarını giderir.

2.Kademe:   Karbon blok filtre; Klorun ve organik kimyasalların %99? unu alır. Tat, koku ve renk giderir.10 mikron hassasiyetinde filtrasyon sağlar.
3.Kademe:   1 Mikron Sediment filtre; 1 mikron büyüklüğündeki tüm maddeleri tutar.
4.Kademe:   RO Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.
5.Kademe:   Tatlandıcı Filtre; Hindistan Cevizi kabuğundan geliştirilmiştir. Inline post karbon filtre suya belli bir tat ve içim kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir.

 

        BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi