İptal & İade Koşulları

Değişim, İade, Kargo

Almış olduğunuz ürünü genel geçerli iade\değişim şartlarına uyması durumunda ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan, etiketlerini koparmadan teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilir ya da değişim talebinde bulunabilirsiniz. 14(ondört) gün içerisinde info@aquabella.com.tr email adresimize iade talepleriniz belirtilmediği taktirde iade işleminiz onaylanmaz.(telefon veya fax ile iade işleminiz yapılmamaktadır!) MNG Kargo ile gönderilmeyen tüm iade işlemleriniz kabul edilmez! Sadece Aras Kargo şirketi ile kargo anlaşmamız bulunmaktadır. Diğer kargo firmaları ile gönderdiğiniz tüm iade işlemleri tekrar tarafınıza gönderilmekte olup doğacak tüm masraflar tarafınıza aittir.


İade\değişim öncesinde iade ve\veya değişim nedeninizi detaylı bir şekilde açıklayarak info@aquabella.com.tr e-posta atmanız gerekmektedir.

Ürün veya sipariş ile ilgili durumu, yapılmasını talep ettiğiniz işlemi açık ve net şekilde belirtiniz.

Başvurunuz ilgili birim tarafından incelendikten sonra size olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanacaktır. Olumlu sonuçlanan iade veya iptal işlemleriniz tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır, dönüş sağlanılmadığı taktirde iade işleminiz onaylanmamış sayılacaktır.

İptal veya iade işlemlerinde oluşabilecek (kargo masrafı, kredi kartı iade komisyonu, servis işlemi yapıldıysa servis ücreti, fatura kesildiyse fatura KDV tutarı veya diğer ödemeler) sipariş tutarından kesilip iade edilir.

Olumlu dönüş sağlanması durumunda ürünü, ürün faturasının sizde bulunan tüm kopyaları ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

 

Lütfen Su Arıtma Cihazlarımıza SU DEĞMESİ DURUMUNDA KESİNLİKLE  değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir. 

Ayıplı (defolu) mal olduğu belirtilerek geri gönderilen ürünler tarafımızdan incelenmek üzere üretici firmaya gönderilecek olup, inceleme sonucuna göre değişim ürünü gönderilmektedir. Bu süreç 20 iş günü kadar sürebilmektedir.

aquabella.com.tr, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. tespit ettiği durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkını saklı tutar.


İade ve değişim kuralları, sipariş ürünlerini içerir koli\kutu\torba veya benzeri koruyucu taşıyıcılar aquabella.com.tr tarafından taşıyıcı şirkete teslim edildiği andan itibaren yürürlüğe girer.


İade ve Değişim Adresi:


AQUA TURCO Su Arıtma Cihazları Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Fatih Mh. İmamı Azam Cd. No:21/B Esenyalı - Pendik / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri: 0 (216) 392 81 24


Yeni siparişin iptali

aquabella.com.tr' den verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde info@aquabella.com.tr mail atarak iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargo şirketine teslim edilmemiş olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir. Kargoya teslim edilen siparişlerin iade veya iptali yapılamamaktadır.


Ödeme iadesi


İptal/iade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra en geç 25 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Ayıplı mal olarak yapılan iadelerde ürün öncelikli olarak incelenmek üzere üretici firmaya gönderilir, firmanın sağladığı dönüşe göre ürün iade alınır ya da geri gönderilir.

Son güncelleme 01.01.2018

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi