10 Aşamalı 8 Litre Metal Tanklı LG Teknolojili Su Arıtma Cihazı (Ücretsiz Kurulum)

5/5 (1 yorum) Yorum Yap

Seçenekler:

1.399,00TL 999,00TL
Stok Durumu:
874
Ürün Kodu:
BluePlus
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
 • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • Vade Farksız 6 Taksit

 • Banka Havalesinde %10 İndirim

SU ARITMA CİHAZI

(Membran + Metal Tank + Lüks Krom Musluk)

Bella Delux Su Arıtma Cihazı, sağlıklı ve lezzetli su içmenizi sağlar. Aynı zamanda ekonomi dostudur. Şebeke suyunu en iyi şekilde arıtarak her zaman taze ve sağlıklı suya ulaşmak Bella Delux ile mümkün. Bella Delux, suda ki kireci azaltır ve pH değerini en yüksek değerine çıkarır. Aşırı kolay kurulumu ve bakımı ile sizi uğraştırmaz. 10 yıl cihaz garantisi ve 12 ayda bir periyodik bakım garantisi ile kafanız rahat etsin. Üstelik sürpriz bakım ücretleri ile karşılaşmazsınız! Hızlıca iletişime geçerek bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu ve farklı amaçlar için su arıtma cihazları ihtiyaçlarınızı AQUA BELLA ile karşılayabilirsiniz.


Neden Bella Delux Su Arıtma Cihazını Tercih Etmeliyim?

Bunun için pek çok sebep sayabiliriz. Ancak bunlardan en önemli 6 tanesini sıralıyoruz. Tüm sebepler için genel ve teknik özellikleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

 1. Yüksek pH değerine sahip, yüksek kaliteli su içersiniz.
 2. Az yer kaplar ve çok kolay kurulur.
 3. Depolama haznesi antibakteriyeldir.
 4. Fahiş filtre ücretleri ödemezsiniz! Sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.
 5. 10 yıl cihaz garantisi, 12 ayda bir rutin bakım garantilidir.
 6. 7/24 teknik destek ile görüşebilirsiniz.


BELLA Delux Su Arıtma Cihazları Genel Özellikler

 • Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı
 • Günlük Kapasite 250 Lt.
 • Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi
 • 6 Filtreli 10 Aşamalı Su Arıtma
 • Şık ve Kompakt Tasarım
 • Amerikan Musluk
 • Hızlı Değiştirilebilir Filtreler
 • Kolay Kurulum
 • 10 Yıl Garanti


En İyi Su Arıtma Cihazı BELLA Delux Teknik Özellikler

 • 1 Micron inline Sediment Filtre
 • İnline Blok Karbon Filtre
 • İnline Aktif Karbon(GAC) Filtre
 • 80 GPD LG Chem Membran TWRO-80BWS
 • Antibakteriyel Post Karbon
 • Alkalin (8,5+pH) Filtre
 • 8 Lt Dahili Depo
 • Pompalı ve Pompasız Seçenekleriyle 
 • 12 Ayda bir Periyodik Bakım Garantisi


NSF Sertifikalı Su Arıtma Cihazları
NSF Sertifikası Sorgulama için TIKLAYIN

Su arıtma cihazlarımızın tamamı sertifikalıdır. NSF sertifikamızı direkt sorgulayabilirsiniz. Diğer sertifikalarımız için iletişime geçebilirsiniz.


Bella Delux Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürünümüz NSF Sertifikalı LG CHEM firmasına ait LG marka filtre sistemi kullanılarak üretilmiştir.
 • Ürünümüzde NSF Sertifikalı TR TANK Antibacteriyel Metal depolama sistemi kullanılmıştır.
 • Filtreler garanti kapsamında değildir kullanımla alakalı olmakla birlikte standart olarak yılda bir değiştirilmesi gereklidir servis filtre ücreti dahil 89 TL dir.
 • AQUA BELLA ailesi olarak stoklarla sınırlı bu kampanyamızda kurulum desteğimiz ücret karşılığında servisimiz aracılığıyla yapılmaktadır, Kurulumu çok kolaydır siz kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz servisimizin kurulum yapmasını dilerseniz 125 TL karşılığında ekiplerimiz kurulum yapmaktadır.
 • Bu ürünümüzde e-Arşiv fatura ile sigortalı bir şekilde sizlere MNG ve Aras kargo ile ücretsiz gönderilmektedir.
 • Ürünümüz kapalı kutu paketi açılmamış bir şekilde hava ile test edilip tarafınıza gönderilmektedir.
 • Kurulumunu sizin yaptığınızda garantiniz ürün teslim tarihinden 2 gün sonrasında başlamaktadır.
 • Havale / EFT alımlarında %10 indirim sunmaktayız.
 • Su değmiş hasar görmüş ürünlerde MSY gereğince iade kabul edilmemektedir.
 • En iyi su arıtma cihazı BELLA Delux ile suyunuz temiz, kafanız rahat olsun.
 • Farklı su arıtma cihazı fiyatları için websitemizi incelemeye devam edin

1. 5 mikron Sediment Filtre (İnline 1 Numara)

5 Mikron filtrede suda askıda kalan kaba pislikleri ( kum, çamur, tortu vb.) 5 mikron boyutuna kadar temizler. Değişim süresi 6-9

aydır.

2. Granül Aktif Karbon Filtre (İnline 2 Numara)

  Bu filtre sudaki renk, tat ve koku gibi fiziksel parametrelerin gideriminde yardımcı olur. Değişim süresi 6-9 aydır.

3. CTO Karbon Filtre (İnline 3 Numara)

Karbon filtre kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip

olduğu adsorpsiyon özelliği sayesinde renk, tat, kimyasal bileşikleri giderir. Bakteri oluşumunu engeller.Değişim süresi 6-9 aydır.

4. Membran Filtre (Reverse Osmosis)

Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları (kirleticiler) ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum,

kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma

cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen

suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte 2-3 yıldır.

5. Tatlandırıcı Filtre  

Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi

kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre (Aktif Karbon) ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan gibi lezzetli hale ulaşı. değişim süresi 9-12 aydır.

-6-7-8-9-10.AŞAMA

(6.FİLTRE):

*5’Lİ MİNERAL FİLTRE

SUYUN KALİTESİNİ DÜZENLER.EKSTRA KALSİYUM, MAGNEZYUM VERİR.SUYUN YAPISINI DEĞİŞTİREREK DETOX ETKİSİ OLUŞTURUR VE SUYA NEGATİF İYON, ORTAMDA YER ALAN OKSİJEN MOLEKÜLÜNÜN ELEKTRON ALMIŞ

HALİDİR. VE RAHATLAMA HİSSİ VERİRİCİNDEKİ TAŞLAR; MİNERAL+ALKALİN+İNFARED+ NEGATİF İYON+MİNERAL

(kullanım süresi 12 aydır.)

AQUA BELLA Su Arıtma cihazlarında, su arıtma işlemi Ters Ozmoz teknolojisi ile gerçekleştirilir. Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Ters Ozmoz, ağır metalleri içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir.

Ters Ozmoz süreci, filtre edilmemiş suyun basınç uygulanarak yarı geçirgen zardan geçirilerek filtrelenmesi işlemi olarak da tanımlanabilir. Tamamen doğal bir yöntemdir. Ters Ozmoz teknolojisinde membran filtre kullanılır. Membran, bilim dünyasında hücre zarı, su arıtma teknolojisinde ise seçici geçirgen ya da ayırıcı madde anlamına gelir. Yapılan bu işlem sırasında su molekülleri ve bazı inorganik moleküller membran filtre üzerinde bulunan gözeneklerden geçebilirken, suyun içindeki zararlı ve kirletici maddelerin çoğu bu gözeneklerden geçemez ve su konsantre su olarak dışarı atılır. Yapılan bu işlem diğer filtreleme yöntemlerine göre istenen kapasitede çok daha iyi su kalitesi elde etmeye olanak sağlar.

Kısacası Ters Ozmoz, şebeke suyunda kirlilik yaratabilecek maddeleri arındıran, her biri farklı gözenek çaplarına sahip filtreler kullanılan bir yöntemdir. Ters Ozmoz teknolojisinde su arıtma işlemi filtreler tarafından gerçekleştirilir.

Tank Özellikleri;

2.2 galon (8 Litre) metal tanktır. Ürünümüz NSF ve CE belgelerine sahiptir

 • EN:25CM BOY:40CM YÜKSEKLİK:37CM
Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi