Sanayi Tipi 300 GPD Su Arıtma Cihazı + 80 LT Tank

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
4.500,00TL 3.750,00TL
Stok Durumu:
60
Ürün Kodu:
300gpdx
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

300 GPD Su Arıtma Cihazları + 80 LT Arıtma Deposu

Su dünyanın her yerinde insanlar için mecburi bir ihtiyaçtır. Ancak çeşme sularındaki yoğun kireç ve yeterince temiz su kalitesi olmaması insanları hazır damacana sularına yöneltmiştir. Ancak iş yerlerinde bir damacana ile su ihtiyacını karşılamak mümkün değildir. Her gün su almak hatta gün içerisinde defalarca damacana su almak ise gerçekten son derece masraf oluşturur. 300 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları iş yerlerinde bu ekstra masrafın önüne geçerek tasarruflu su arıtma cihazlarını iş yerindeki ihtiyaca göre tasarlayıp online olarak satışa sundur.

Su Arıtma Cihazlarında Yüksek Teknoloji

 300 GPD iş yeri tipi su arıtma cihazları ileri teknoloji ile üretilmektedir. Yaklaşık 50 LT’ye kadar su depolama özelliğine sahip bu cihazlar gün içerisinde su sebilinize otomatik su transferi yapabilecek teknolojik güce sahiptir. Bu kadar büyük özelliği olan su arıtma cihazları iş yerlerinde yer kaplamıyor. Bu cihazı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise mineral filtre sistemi ile yüksek oranda mineralli su üretimi yapabilmesidir. Bu modelde dahili bir pompa teknolojisi kullanılmış ve tazyikli su üretimi sağlanmıştır. Alkali yani saf su diye bir gerçeği herkes duymuştur. Cilt sağlığı için, sağlıklı zayıflama için PH değeri yüksek olan alkali suyu genel de market veya eczanelerden satın alırız. Çünkü hazır sularda böyle bir özellik söz konusu bile değildir. su arıtma cihazları ise ileri teknoloji ve 5 defa filtreleme özelliği ile sizlere PH değeri yüksek alkali suya ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlıyor.

Mutfak Dolaplarının Altında Çok Az Yer Kaplar

Bu cihaz iş yerlerinde mutfak tezgâhının altına montajlanır ve oldukça az bir yer kaplar. Cihaz çeşmenin açılması ile otomatik olarak çalışır. Belli zaman aralıklarında filtre sistemleri dolabilir ancak yedek filtrelerle değişim yapılır. Garantili olarak satışa sunulan iş yeri tipi su arıtma cihazları gerekli durumlarda değişim veya iade olanakları ile güvenceli bir şekilde satışa sunulmaktadır. Çay, yemek, içme suyu gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için her gün damacana suya para vermenize gerek yok.  adresimizden bir ömür kullanacağınız kalitede su arıtma cihazı satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi