• AQUAbir Açık Ekonomik Su Arıtma Cihazı 5 Aşamalı

AQUAbir Açık Ekonomik Su Arıtma Cihazı 5 Aşamalı

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
699,00TL
Stok Durumu:
100
Ürün Kodu:
5A-WOPP
Marka:
Aquagreen Su Arıtma
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

Ürünümüzde özel mineral dengeleyici filtre ve 12 LT paslanmaz özel şık depomuz bulunmaktadır.
Ürünlerimiz 5 yıl garantili olup adınıza faturalı ve garantilidir. 


Bu fırsat yılda bir kez gelir, zararına tanıtım fiyatından satın alın sizde rahat edin!Kurulum hizmetimiz bu üründe bulunmamaktadır. Sadece adresinize aynı gün  kargo ile göndermekteyiz. Siz kendiniz de kurabilirsiniz whatsapp iletişim numaralarımızdan bizi hemen ararsanız eğer arkadaşlarımız kurulum konusunda size yardımcı olacaktır. Soru ve sorunlarınız için 0850 304 95 25 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
1. Aşama:

Sıvının içerisinde katı halde askıda bulunan maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı önlemek amacıyla kullanılır. Sıvılarda istenilmeyen her türlü kir, tortu, kum ve diğer kaba kirleticileri filtre eder. Bu filtre, su içindeki 5 mikrondan daha büyük çaptaki tüm kum, çakıl, pas, pisliği  tutmaktadır.

 

2. Aşama:

* Klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat  oluşturan organik maddeler, petrol ve  asbes gibi kirleticilerden kaynaklanan  renk, tat ve kokuları giderir.

* Aktif karbon filtre fiziki arıtma yapar. Fiziksel süzmenin yanında aynı  zamanda absorbsiyon yapar.

* Sudaki hoş olmayan renk, tat ve koku dengesini düzenler.

* Aktif granül karbon bakteri, virüs, parazit, mikroorganizma gibi bakteriyolojik ve kimyasal arıtma  yapmaz.

 

3. Aşama:

Sıvının içerisinde katı halde askıda bulunan maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı önlemek amacıyla kullanılır. Sıvılarda istenilmeyen her türlü kir, tortu, kum ve diğer kaba kirleticileri filtre eder. Bu filtre, su içindeki  1 mikrondan daha büyük çaptaki tüm kum, çakıl, pas, pisliği  tutmaktadır.

 

4. Aşama:

* Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir.

3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir.

Günde 100 galon su işleyen ince Thin Film Composite (TFC) kalitede üretilmiştir.

Suda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır.

Arsenik, Kurşun, Bakır, Baryum, Krom, Cıva, Sodyum, Kadmiyum, Florür, Nitrit, Selenyum, Mikrop, Bakteri ve Virüsleri arıtarak suyu %100 güvenli içme suyu haline getirir.

* Bu filtre kartuşu bakteri, virüs, parazit, mikroorganizma gibi bakteriolojik ve kimyasal arıtma yapar.

* Giriş suyu sıcaklığı 5-55 C° olmalıdır. Bunun altı ve üstü sıcaklıklarda kullanmayınız.

* Kartuş kullanım ömrü, giriş suyu kirlilik değerine ve su kullanım miktarına göre değişkenlik gösterir. Zamanı geldiğinde mutlaka değiştiriniz.

 

5. Aşama:

* İç malzemesi Hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiştir.

* Sudaki kötü koku ve tadı gidermek, daha berrak ve lezzetli su elde etmek için tasarlanmıştır. 

* Buz makineleri öncesinde ve reverse osmosis sistem sonrasında kullanım için idealdir.


Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi