Saf Su Arıtma Cihazı Özel Günde 5 Ton Üretim Kapasiteli

5/5 (1 yorum) Yorum Yap
11.499,00TL
Stok Durumu:
3
Ürün Kodu:
SAFSU-aritim
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
 • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

 • Vade Farksız 6 Taksit

 • Banka Havalesinde %10 İndirim

Laboratuvar, hassas analiz, tıp (oto analizör, sterilizasyon vs. ) , araştırma, yarı iletken, kalite kontrol, endüstriyel uygulamalar, hassas yıkama cam fabrikaları, forklift kaullanıcıları, akülü araç kullanıcıları, kozmetik ve deterjan üreticileri vb. amaçlarına uygundur.


 •           Günde 5 ton üretim kapasitesi
 •          Giriş suyunun pH seviyesini 1 derece aşağı çeker.
 •          Suyun iletkenliğini sıfıra indirir.
 •          Şebeke suyu için dizayn edilmiştir. 


1. Aşama Ön Filtre
Suyla temasa geçen ilk filtre 5 mikron gözenek özelliğine sahiptir ve çamur, pas, asbest gibi tortuları tutarak suyu berrak bir hale getirir.


2. Aşama Aktif Karbon Blok Filtre
Başta klor olmak üzere kötü koku ve tat veren tüm kimyasal maddeleri arıtır.
 


3. Aşama Membran Filtre


Membran, dünyada sadece birkaç dev kimya firmasının üretebildiği 3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir. Filtre’ye gelen basınçlı su, gözenekleri milimetrenin milyonda birinden çok daha küçük olan dan geçerek en düşük molekül düzeyinde filtre edilir. Bu işlem sırasında suda bulunabilecek zararlı karışımların ve mikropların tamamı dışarı atılır.
Sudaki çözünmüş madde miktarı (TDS) ortalama % 90 düşürülerek, suyun özü elde edilir.

Bilinen en küçük virüs membran gözeneğinden 20 kat daha büyüktür ve asla geçemez.

 


4. Saflaştırıcı Filtre


Bu aşamada, membran filtreden ayrıştırılarak saf  haline gelen su


Ultra saf hale ulaşır.

Not: Kurulum, kargo ve KDV Fiyata dahil değildir.Saf Su ArıtmaCihazları Nedir ve Ne İşe Yarar?

 

Musluk sularının filtrelenmesi noktasında önemli bir görevesahip olan saf su arıtma cihazları, iş yerlerinde ya da laboratuvar gibiçeşitli alanlarda yaygın şekilde kullanılan, pratik bir çözümdür. Günümüzdemusluk sularında filtre olmasıyla beraber zararlı atıkların olduğu, atıkmaddeli suların temizlenerek suyun filtreden akması ve temiz şekilde sizlereulaşması amaçlanır. Bu noktada faydalanacağınız en iyi şekilde suyuniçerisindeki zararlı maddeli suyun temizlenerek, musluktan saf su akmasınısağlamış olursunuz.

 

Analiz yapılan tıp alanında pek çok alanda, laboratuvaralanlarında, araştırmaların olduğu yerlerde ve endüstriyel uygulamalarınbulunduğu çeşitli alanlarda direkt olarak bu saf su arıtmacihazı tercih edilmektedir. Bununla beraber hassas yıkama camfabrikalarında, camların çizilmesi ya da benzer şekilde lekeli temizlik olmasıgibi durumlarında önüne geçmek adına tercih edilen şey, doğrudan arıtmacihazlarının kullanımıdır.

 

Bu ve benzer şekilde günümüzde akülü araç kullanımlarında,kozmetik alanlarında, kimyasal birçok üretim aşamalarında saf su arıtmacihazlarının yeri vardır. Bu alanda üretimini sağlayan birçok marka ile berabergirişimde bulunarak, giriş suyunun pH seviyesinin 1 derece aşağısında olmasınısağlar ve günde 5 ton üretim kapasitesiyle beraber en iyi markalardanfaydalanabilirsiniz.

 

Sudaki atık maddeli, kirli olma halini sıfıra indiren bu safsu arıtma cihazlarıyla beraber şebeke suyunun direkt olarak temiz şekildeevlerinize, iş yerlerinize veya saf suyun tercih edilecek alanlara ulaşmasıhedeflenir.

 

Saf Su Arıtma Cihazı Avantajları

 

Pek çok açıdan önem arz eden saf su arıtma cihazlarınınbirçok özelliği vardır. Frp tanklar su yumuşatma cihazlarında kullanılarak,arıtılmış suyun depolanmasıyla beraber en iyi şekilde saf suyu sizlere, ev veyaiş yerlerinize pratik şekilde ulaştırmaktadır. Genelde iş yerlerinde, sanayi veendüstriyel alanlara uygun şekilde geniş bir hacme sahip bu yapıdaki saf su arıtmacihazı fiyatları diye düşünüldüğünde de geniş alanlardakullanımı olmasıyla beraber ön plandadır.

 

Musluk suyunun saflaştırmak amacıyla tercih edilen bucihazlar, içerisinde güçlü bir termos membran filtresi olmasıyla beraberendüstriyel tipte üretilir ve buna göre tercihen kullanılır. Bu alandafaydalanacağınız Aqua Bella markasıyla beraber de isteklerinize uygun şekildeseçimlerinizi yapabilir, en iyi arıtma cihazının da sahibi olabilirsiniz.

 

Ortalama 10 yıla kadar garantiye sahip olabileceğiniz gibiyaklaşık 45 – 50 yıl kadar kullanma ömrü olan bu endüstriyel saf su arıtmacihazlarıyla ilgili olarak günümüz koşullarında pek çok iş yerine uygun şekildetercihlerde bulunulmakta, en iyi şekilde de saf su üretmek amacıyla birbirindenfarklı alanlarda da geniş bir kullanıma sahiptir.

 

Aqua Bella saf su arıtma cihazları olarak ön plana çıkan birmarka olurken, suyla temas eden ilk filtre olması, sonrasında ikinci aşamadaaktif karbon blok filtresi bulunması, membran filtre ile 3. aşamada da birfiltre olması ve son aşamada da saflaştırıcı filtre bulunmasıyla berabertoplamda 4 aşamadan oluşan filtreler, suyun saflaştırılmış haline getirilereken iyi şekilde süzülmesi sağlanmış olur.

 

 


Sıkça sorulan sorular

 • Saf su arıtma cihazı ne işe yarar?
  Frp tanklar su yumuşatma cihazlarında kullanılır arıtılmış suyu depolamak amacıyla kullanabilirsiniz.
 • Saf su arıtma cihazı fiyatları nelerdir?
  10.500 TL ile 25000 TL Arasında fiyatları bulunmaktadır.
 • Saf su arıtma cihazı nasıl çalışır?
  Suyu saflaştırmak amacıyla kullanılan bu ürün 40x40 kalınlığında ters osmos membran filtre sistemiyle çalışmakta olup endüstriyel tiptir.
 • Saf su arıtma cihazı markaları nelerdir?

  En iyi saf su arıtma cihazı markaları; AQUA BELLA, Pentair ve Spring Forte, Budget ve Alfa markaları tercih edilmektedir.
 • Saf su arıtma cihazı nerden alınır?

  TÜRKİYE'nin önde gelen su arıtma firması AQUA BELLA saf su arıtma cihazları satışı yapmaktadır.
 • Saf su arıtma cihazı kaç yıl garantilidir?

  sSaf su arıtma cihazı 2-10 yıl arasında garantilidir.
 • Yorum Yap

  Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


   

  WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

  The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

  NSF

  Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

  FDA

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

  CE

  CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

  TÜV CERT ISO 14001

  Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

  TÜV CERT ISO 9001

  Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

  DÜZEN NORWEST

  Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

  HTML Block

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi