• Akvaryum Su Arıtma Filtresi

Akvaryum Su Arıtma Filtresi

Henüz derecelendirilmemiş Yorum Yap
599,00TL
Stok Durumu:
20
Ürün Kodu:
Akvaryum-1
Marka:
AQUA BELLA
yerli su arıtma cihazı
  • Ücretsiz - Aynı Gün Kargo

  • Vade Farksız 6 Taksit

  • Banka Havalesinde %10 İndirim

Akvaryum su arıtma cihazı


Kategorisi:Arıtma cihazı,  su arıtma, su arıtma cihazı, su arıtma filtre sistemi, 2 aşamalı su arıtma cihazı, 2 aşamalı RO Reverse Osmosis su arıtma sistemi, akvaryum arıtma, akvaryum tipi arıtma


İki Aşamalı membran filtre ve post karbon filtreli akvaryumlar için ideal filtreleme sistemidir.


Özellikleri:


Çalışma basıncı 3,5-10 Bar


1. 75 gpd filmtec Membran filtre: Suyun içerisindeki tüm maddeleri %90-99 arasında ayrıştırarak kalitesiz sudan kaliteli içme suyu elde eder. günlük 250 litre su arıtımı yapar


2.10″ inline post mineral tatlandırıcı filtre: Membran filtreden sonra su post karbondan geçirilerek magnezyum elementi ile zenginleştirilir ve suyun içimi ve kalitesi bir kat daha arttırılmış olur.


Akvaryumlar için en hesaplı filtreleme sistemidir. Suyunuzun değeri ne olursa olsun şebeke sularından saf su değerlerine yakın TDS değerli su alma imkânı sağlar.


Üretici Firma: Pure-Pro Water Corporation


Menşe Yeri: Taiwan


NCS FS-201 Akvaryum su arıtmanın akış diyaframı:

akvaryum su arıtma

akvaryum su arıtma cihazı

akvaryum su arıtma filtresi

Yorum Yap

Neden AQUA BELLA Ürünleri Almalısınız?


 

WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959’dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen,bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF'i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

FDA

Amerika Birleşik Devletleri’nin Sağlık Bakanlığı’na bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Türkçe “Amerikan Gıda ve İla. Dairesi” olarak ifade edilebilir.

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği'nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB'nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001'e göre yönetilmektedir.

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001'e göre yönetilmektedir.

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akredilıedir. Akreditasyon belge ve bilgilerimize www.duzennorwest.com.tr web adresinden ulaşabilirsiniz.

HTML Block

En Çok Satan Su Arıtma Cihazları

su arıtma

aqua bella su arıtma

su arıtma cihazı

su arıtma servisi